Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Podsumowanie testu Bambino Lovely Baby

Podsumowanie testu Bambino Lovely Baby

Pielęgnacja dziecka jest niezwykle ważna. Nic zatem dziwnego, że rodzice szukają na ten temat informacji, radzą się i testują, by wybrać produkty najlepsze dla ich pociech. Przygotowaliśmy więc akcję, w ramach której można było ocenić polskie pieluszki, Bambino Lovely Baby.

Na nasz apel odpowiedziało 1860 użytkowników, spośród których wybraliśmy 100 osób, przesyłając im dwa opakowania pieluszek Bambino Lovely Baby Midi.

Zdecydowana większość testujących pieluszki (92 proc.) jest zadowolona z ich użytkowania. Zaznacza, że pieluszki były odpowiednio dopasowane pod względem rozmiaru i kształtu. Są miękkie i delikatne. U 90 proc. niemowląt skóra pozostała nawilżona oraz pozbawiona nieprzyjemnych podrażnień.

Respondenci w pieluszkach Bambino Lovely Baby najwyżej ocenili:

  •          komfort i swobodę (26 proc.),
  •          chłonność (14 proc.),
  •          ochronę w dzień i w noc (14 proc.).

Właściwa jakość w dobrej cenie

Wyprawka dla dziecka jest bardzo kosztowna. Dużą część budżetu rodzice wydają na pieluchy. Noworodek musi być przewijany nawet kilkanaście razy na dobę, a wybór środków pielęgnacyjnych nie może być przypadkowy. Jakość produktów ma więc duże znaczenie. Poprosiliśmy zatem testerów, by ją ocenili. 90 proc. z nich uznało, że cena pieluszek w stosunku do jakości jest odpowiednia. 80 proc. ankieterów zadeklarowało, że opakowanie spełnia ich oczekiwania, a 91 proc. użytkowników poleciłoby Bambino Lovely Baby innym rodzicom.

Zaproszeni do akcji użytkownicy nie tylko chętnie odpowiadali na zadane pytania, ale też dzielili się swoimi opiniami. Oto niektóre z nich:

  •          "Pieluszki Bambino testowała moja córka Hania. Bałam się, czy nie będą powodowały odparzeń albo o to, czy nie przeciekną w nocy. Jednak nic z tych rzeczy. Pieluszka po całej nocy (10 h) pozostała sucha. Hania (a raczej jej pupa) nie była mokra. Pieluszka nie krępuje ruchów, co jest bardzo ważne przy mojej córce. Wszędzie jej pełno, więc pieluszka musi być elastyczna. Z Bambino jestem bardzo zadowolona, bo właśnie takie są. Na pewno jeszcze je kupimy".
  •          "Pieluszki są bardzo miękkie i nie mają sztucznego, chemicznego zapachu. Na dzień jak najbardziej OK. Śliczne kolorowe motywy na pieluszkach, w tym ulubiona kaczuszka, którą córka od razu odnalazła".
  •          "Bardzo podoba mi się to, że nie uczulają mojego synka i nie powodują żadnych podrażnień ani otarć".
  •          "Do tej pory używaliśmy pieluch jednej marki, ponieważ syn od innych miał zaczerwienienia skóry i odparzenia. Po przetestowaniu pierwszych sztuk pieluch Bambino postanowiłam, że zostaną z nami na dłużej. Tak samo dobra jakość za znacznie niższa cenę, a co najważniejsze – bez reakcji skórnych u dziecka".
  •          "Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych pieluszek Bambino, wcześniej nie wiedziałam o ich istnieniu. Nie widziałam ich w sklepie. Mój maluszek waży 8,5 kg i chyba wygodniej byłoby mu już w większym rozmiarze. Ogólnie jestem bardzo miło zaskoczona wyglądem, chłonnością i jakością wykonania. Są miłe w dotyku i nie ma problemu z rzepami. Będę polecać ten produkt wszystkim koleżankom, które jak ja zostały mamami".
  •          "Jesteśmy bardzo zadowoleni z pieluszek Bambino. Są super chłonne, miękkie, wygodne, szerokie, nie krępują ruchów dziecka, nie powodują odparzeń, z czego wnioskuję, że skóra w nich oddycha. Do tego bardzo estetycznie wyglądają i dobrze się je zakłada, tzn. falbanki się nie podwijają, wszystkie części pieluszek są idealnie dopasowane do anatomii niemowlaka.".

Wszystkie opinie użytkowników okazały się bardzo cenne i wartościowe. Rodzice mogli samodzielnie sprawdzić jakość pieluszek i je ocenić. W ten sposób wielu z nich przekonało się, że Bambino Lovely Baby są cennym elementem dziecięcej wyprawki.

Agnieszka Gotówka

 

 

Related Posts: